„ŚNIADANIE Z MADAME” – FUNDACJE I STOWARZYSZENIA – RELACJA ZE SPOTKANIA


W ubiegłym tygodniu miałam możliwość uczestniczenia w „ŚNIADANIU Z MADAME”, które odbyło się w Restauracji CUCINA City Park w Poznaniu. Spotkanie w gronie niesamowitych, ambitnych, pełnych pasji, pozytywnej energii, odważnych i przedsiębiorczych kobiet. Taki jest i sam MADAME MAGAZYN AMBITNYCH KOBIET, który czytam od pierwszej do ostatniej strony z wielkim zainteresowaniem, (a rzadko się zdarza, […]

lis 05
0 0
Dorota Gołębiewska wizażystka stylistkaW ubiegłym tygodniu miałam możliwość uczestniczenia w „ŚNIADANIU Z MADAME”, które odbyło się w Restauracji CUCINA City Park w Poznaniu. Spotkanie w gronie niesamowitych, ambitnych, pełnych pasji, pozytywnej energii, odważnych i przedsiębiorczych kobiet. Taki jest i sam MADAME MAGAZYN AMBITNYCH KOBIET, który czytam od pierwszej do ostatniej strony z wielkim zainteresowaniem, (a rzadko się zdarza, aby wszystkie artykuły trafiły w mój gust).

Dorota Gołębiewska wizażystka stylistka     Magdalena Zdrenka – Ciałkowska – Redaktor naczelna MAGAZYNU MADAME – wspaniała, ambitna, otwarta kobieta, która na swoim przykładzie pokazała, że warto w życiu mieć marzenia i je z odwagą realizować. Stworzyła ekskluzywny dwumiesięcznik biznesowo – lifestylowy, dla którego artykuły piszą w sposób ciekawy i konkretny dziennikarze, trenerzy, praktycy i artyści.

  Dorota Gołębiewska wizażystka stylistka Tematem spotkania były Fundacje i Stowarzyszenia, a gośćmi specjalnymi: Katarzyna Bujakiewicz i Dorota Raczkiewicz. Dziewczyny opowiadały prawdziwe historie o cierpieniu, o chorobie, o śmierci, o tym, że warto pomagać. Przybliżyły temat DRUŻYNY SZPIKU – Fundacji stworzonej, aby pomagać ludziom chorym, słabym, walczącym o życie oraz ich rodzinom. Wspierają ją nie tylko artyści, politycy, dziennikarze, sportowcy, ale zwyczajni ludzie, którzy są wyczuleni na potrzeby innych i pragną nieść pomoc.

Fundacja organizuje wiele akcji między innymi można wesprzeć potrzebujących przygotowując świąteczną paczkę. Poza tym są jeszcze projekty skierowane do biegaczy, gdzie uczestnicy ubrani w czerwone koszuli z napisem DRUŻYNA SZPIKU zachęcają do wspierania idei, kampanie medialne informujące na czym polega przeszczep szpiku czy festyny. Może warto w naszym zabieganym życiu czasami poddać się refleksji i zastanowić przez chwilę w jaki sposób możemy pomóc innym ludziom. Jak mówił Ronald Reagan: „Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomoc komuś”.

Dorota Gołębiewska wizażystka stylistka Miałam możliwość poznania wielu wspaniałych, przedsiębiorczych kobiet. Kobiet, które tak jak ja niegdyś pracowały w korporacjach. Ale miały marzenie i odwagę, aby po nie sięgnąć. Czasami brakuje nam cierpliwości, wytrwałości, determinacji, odwagi i wiary w siebie – a to główne czynniki sukcesu. I wydaje mi się, że wiele z nas po prostu nie wierzy w siebie. Nasza pewność siebie została gdzieś kiedyś zachwiana i odbudowanie jej wymaga czasu i sporo wysiłku. Ale warto. Bo to tak jak z górą lodową – każdy widzi jej czubek, ale nie dostrzega tego, co kryje się pod powierzchnią. A poza widocznym sukcesem jest ciężka praca, determinacja, poświęcenie, porażki i dobre nawyki. Dlatego uważam, że warto wyjść poza swoją strefę komfortu, warto się odważyć i sięgać dalej, uczyć się, rozwijać, doświadczać i zacząć spełniać już dziś swoje marzenia! Dorota Gołębiewska wizażystka stylistka