O Firmie

O kobietach. Dla kobiet.

W świecie, w którym żyjemy wygląd zewnętrzny odgrywa bardzo ważną rolę. Wszystkie kontakty międzyludzkie oparte są na wrażeniu, emocjach jakie wywołujemy u rozmówcy.

Makijaż, ubiór, fryzura, dodatki, ale jednocześnie sposób poruszania się, wysławiania, postawa – wszystkie komunikaty niewerbalne stanowią naszą wizytówkę.

Synergia Studio to firma, która powstała z myślą o Kobietach i dla Kobiet. Dzięki współpracy z makijażystami, stylistami, fryzjerami, fotografami, a także coachami, trenerami rozwoju osobistego oferujemy kompleksowy program metamorfozy, kreowania wizerunku dopasowany do indywidualnych potrzeb Klientów.

Synergia Studio Dorota Gołębiewska makijaż wizaż stylizacja kreowanie wizerunku
Synergia Studio Dorota Gołębiewska makijaż wizaż stylizacja kreowanie wizerunku

Dorota Gołębiewska

Wizażystka, stylistka, kreatorka wizerunku. Z wykształcenia ekonomistka pracująca niegdyś w korporacji. Zainteresowana psychologią społeczną i rozwojem osobistym. Wolna i niezależna indywidualistka, z dużą empatią i intuicją. Uparta, nawet bardzo. Zawsze optymistka. Kreatywna, nie znosząca rutyny. Przekonana, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko w to uwierzymy. Nasze myśli i słowa mają ogromną moc tworzenia rzeczywistości. Wystarczy odważyć się i działać. Kiedyś marzyłam, żeby zostać psychologiem, a dzisiaj po wielu doświadczeniach łączę pasję związaną z wizażem z psychologią. Bardzo przydatne w kontaktach międzyludzkich.

Pasja

Pasję i miłość do makijażu odkryłam ponad 10 lat temu. Przez pewien czas działałam jako freelancer, ale ponieważ uwielbiam tworzyć pojawił się nowy pomysł w mojej głowie – firma. Dla Kobiet. Malując, dobierając ubrania itp. zmieniałam kobiety. Przypatrywałam się przez lata jak zmiana wizerunku wpływa na nastrój, dodaje pewności siebie, wiary w siebie. Jednak nie wystarczy tylko skupić się na wyglądzie zewnętrznym. Jeśli w głębi duszy jesteśmy nieszczęśliwe, przygniatają nas pewne sprawy, na zewnątrz właśnie tym będziemy emanowały, a wizerunek będzie tylko złudny.

Synergia Studio Dorota Gołębiewska makijaż wizaż stylizacja kreowanie wizerunku
Synergia Studio Dorota Gołębiewska makijaż wizaż stylizacja kreowanie wizerunku

Misja

Dlatego ważne jest połączenie, synergia, obu elementów. Musimy nauczyć się kochać i akceptować siebie bezwarunkowo, żyć w zgodzie i harmonii z naszym wnętrzem. A wygląd zewnętrzny będzie dopełnieniem, odbiciem nas samych. Moją misją odtąd stało się uświadomienie kobietom, że wszystko jest możliwe, że ograniczenia sami sobie tworzymy, że można dokonać zmian, że kobiety są silne, piękne i inteligentne. Że są ważne. Dlatego łączę wizaż, kreowanie wizerunku ze szkoleniami, spotkaniami z trenerami rozwoju osobistego, z psychologami, aby zmiana nastąpiła nie tylko na zewnątrz, ale również w naszym wnętrzu. Pomagam wykreować własny styl, uwierzyć w siebie, odkryć pasję, żyć w zgodzie z sobą. Chcę promować piękno kobiet w każdym wieku zgodnie z hasłem: „ Każda inna. Każda wyjątkowa”.